Steun GRATIS ons groepskamp! KLIK HIER!

Steun GRATIS ons groepskamp! KLIK HIER!

Shop jij soms online? Lees dan zeker verder! Dankzij Trooper kan je ons groepskamp steunen tijdens het online shoppen zonder een euro extra uit te geven!
Surf naar: https://www.trooper.be/scoutswommelgem, klik op de online shop van jouw keuze en shop gewoon zoals je anders doet! Je betaalt exact dezelfde prijs als normaal, maar omdat je via trooper.be naar jouw online shop hebt gesurfd weet de shop welke vereniging jij wil steunen. Per online aankoop gaat er een percentage van het betaalde bedrag naar onze vereniging! Dit percentage wordt betaald door de shop en niet door de persoon die de aankoop doet. (Beschouw het als ‘marketingkosten’ voor de online shop.) Win-win dus! Veel online shopplezier!

Voor extra info: surf naar www.trooper.be , hier staat alles nog eens duidelijk uitgelegd!