Kerstboomverbranding 20/01 in Fort II

Kerstboomverbranding 20/01 in Fort II

Chiro Woka en Scouting Wommelgem slaan de handen in elkaar voor de gezelligste afsluiter van de feestdagen! Op zaterdag 20 januari vindt in het Fort van Wommelgem de jaarlijkse kerstboomverbranding plaats.

Vanaf 17 uur is iedereen welkom om iets te komen eten en drinken. Later op de avond wordt het vuur aangestoken.

Het ophalen van de kerstbomen gebeurt gratis door de gemeente en staat ook beschreven in de Wommelgemnaar (op pagina 7).
Hier een overzicht:
– Je moet een afspraak maken als je wil dat je kerstboom opgehaald wordt. Dit kan je doen door te surfen naar www.wommelgem.be. Bovenaan kies je het tabblad “e-loket”. Via het formulier “Kerstboom ophalen” leg je je afspraak vast. Bellen kan ook: 03 355 12 58 (gemeentelijke milieudienst).
– De ophaling zelf gebeurt op maandag 8 en dinsdag 9 januari.
– De afspraak leg je minstens een week op voorhand vast.
– De avond voor de ophaling zet je je kerstboom buiten, zonder pot of versiering.

We zien jullie op onze kerstboomverbranding!